Search results

for

cafes in Tywyn (Merioneth)

results 1-25 of 50

View as a list / View on map

Kings Cafe

0.22 miles       Talyllyn Railway Neptune Road, Tywyn, LL36 9EY

(01654) 712704

Medina Coffee House Ltd

3.46 miles       Medical Hall Annexe, Aberdovey, LL35 0EB

(01654) 767159

The Butchery Blasus

3.49 miles       7 Sea View Terrace, Aberdovey, LL35 0EE

(01654) 767470

Bear of Amsterdam Cafe

3.49 miles       Sea View Terrace, Aberdovey, LL35 0EE

(01654) 767684

Caffi'r Ceunant

6.89 miles       Abergynolwyn, Tywyn, LL36 9UU

(01654) 782372

Cwmni Cletwr

6.99 miles       Cletwr, Tre'R Ddol, Machynlleth, SY20 8PN

(01970) 832113

Acorn Cafe

7.1 miles       High Street, Borth, SY24 5JF

(01970) 871582

Sands Bistro

7.27 miles       Athlone High Street, Borth, SY24 5LH

(01970) 871981

Fairbourne Steam Railway

7.69 miles       Beach Road, Fairbourne, LL38 2EX

(01341) 250362

Bath House Cafe

9.22 miles       The Quay, Barmouth, LL42 1HB

(01341) 280151

Davy Jones Locker

9.28 miles       The Quay, Barmouth, LL42 1ET

(01341) 280166

Isis Pizzeria Cafe

9.28 miles       The Quay, Barmouth, LL42 1ET

(01341) 280802

The Pavillion Cafe

9.37 miles       The Promenade, Barmouth, LL42 1NF

(01341) 281825

Barmouth Milk Bar

9.45 miles       4 Beach Road, Barmouth, LL42 1LP

(01341) 280712

Carousel Cafe

9.48 miles       1 King Edward Street, Barmouth, LL42 1AN

(01341) 280300

Murray's

9.48 miles       King Edward Street, Barmouth, LL42 1AN

(01341) 280820

Bendi-gedig

9.5 miles       King Edward Street, Barmouth, LL42 1AD

(01341) 281523

Pennau Craft & Coffee Shop

9.52 miles       Bow Street, SY24 5AA

(01970) 820050

The Quarry Cafe Ltd

10.01 miles       Glasgow House, 13 Heol Maengwyn, Machynlleth, SY20 8EB

(01654) 702424

The Rendezvous Cafe

10.01 miles       29 Heol Maengwyn, Machynlleth, SY20 8EB

(01654) 700077

Y Gegin Fach

10.01 miles       39 Maengwyn Street, Machynlleth, SY20 8EB

(01654) 703679

Maengwyn Cafe & Restaurant

10.11 miles       57 Heol Maengwyn, Machynlleth, SY20 8EE

(01654) 702126

Y Crochan Cafe

11.11 miles       Unit 9 Corris Craft Centre, Upper Corris, Machynlleth, SY20 9RF

(01654) 761437

Y Consti

11.13 miles       Cliff Railway House Cliff Terrace, Aberystwyth, SY23 2DN

(01970) 617642

Baravin

11.54 miles       Unit 1 Llys Y Brenin Terrace Road, Aberystwyth, SY23 2AP

(01970) 611189

Page : 1 | 2